Hakkımızda

Ennfit Club kadınlara özel spor merkezi ; 18 yıllık spor geçmişi, 9 yıllık spor ve fitness üzerine çalışmalarının ardından Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği’nde eğitimini tamamlayan Yasemin Tuna tarafından 2017 yılında Bursa Görükle’ de kurulmuştur.

Ennfit Club Görükle’ nin ilk ve tek kadınlara özel spor merkezidir. Kuruluşumuzun 3. Yılında 4500’in üzerinde kadın üyeye hizmet vermenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Neden Ennfit Club’ ı tercih etmeliyim ?

Ennfit Club kadınlara özel bir spor merkezinden çok daha fazlasıdır. 400 m2’lik bir alanda profesyonel ekibi ile 7 ayrı branşta hizmet vermektedir. Sağlıklı kilo alma, kilo verme ,form tutma gibi spora dair her türlü hizmeti sunarken aynı zamanda üyelerimizin yeteneklerini özgürce açığa çıkardığı ve farkındalıklarının artmasını kendine ilke edinmiş sosyal ve aynı zamanda paylaşımcı bir kulüp olmayı başarmıştır.

Salonumuzda kişiye özel ve grupla uygulanan egzersiz programlarımız ile üyelerimizi sağlıklı, formda, kaliteli ve pozitif bir yaşama davet ediyoruz.